Acemi Anneler 73. Bölüm tek parça izle

Seda, Kemal’in bir zamanlar Özlem’i çizdiği resmi ele geçirmiştir ve galeriye götürüp resimdeki imzayı göstererek resmi çizenin Kemal olduğundan emin olur.

Her şeyden habersiz olan Nil, Ümit’in ilk tekmesinin mutluluğu ailesiyle yaşamaktadır. Jasmin kendi gelinliğini bilerek yırtar ve bunu Hayat’ın üstüne atar. Melahat bu ana şahit olur ancak Jasmin inkar eder.

İşi inada bindiren Melahat Jasmin’in kötülüğünü ispat etmek için Cd’yi izler, kendisini itip taksiye binenin Jasmin olduğunu görür. Hayat, Cenk’e aşık olduğunu ve bunu vaktiyle itiraf ettiğini Beyza’ya söyler.

Dürdane’nin şikayetiyle pirimi yanan Orhan, kılık değiştirip Dürdane’nin evine gider. Dürdane başına darbeyi indirince hafıza kaybı rolü yapar. Sonunda Dürdane şikayetini geri alır.

Hamilelikte Mide Bulantısı – Acemi Anneler Stüdyo

Hafta içi her gün ilgiyle izlenen “Acemi Anneler” dizisinde yaşanan olayların ve konuların ele alınacağı “Acemi Anneler Stüdyo” her Cumartesi saat 11:30’da canlı yayınla izleyici ile buluşuyor.

Aile, evlilik, çocuk yetiştirme, hamilelik ve yaşama dair ne varsa birçok konu Şahla Orujova’nın sunumu ve uzman konuklarıyla masaya yatırılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu