Acemi Anneler 64. Bölüm

Acemi Anneler 64. Bölüm Özet:

Kemal ve Sultan, Özlem’in evindeyken her şeyden habersiz olan Nil de evrak imzalatmak için Özlem’in evine gitmek üzere yola çıkar.

Ceren cüzdanını bulmak için Tarık’ı da yanına alıp sağlık ocağından kaçan Sebahat’ın evine gider. Sebahat’ın ebruzen olduğu öğrenen Ceren, Sebahat’tan ders almak ister. Jasmin’in değişim hareketinden zararlı çıkan Melahat büyük sırrını Dürdane ile paylaşır.

Orhan ölen abisinin kızı olan Jasmin’e kucak açarken Jasmin’in tek derdi Cenk’le evlenebilmektir. Sevda’nın rahatsızlanmasıyla Jasmin kendini hastanede bulur.

Sevda’ya yapılan kan testi sonuç kağıdında hamile olduğu yazar. Ama hastane kayıtlarına Jasmin’in adı geçmiştir. Sonuç kağıdı ortalığı karıştıracaktır.

‘Annelik ve İş Yaşamı” ‘Sizden Gelenler – Acemi Anneler Stüdyo

Hafta içi her gün ilgiyle izlenen “Acemi Anneler” dizisinde yaşanan olayların ve konuların ele alınacağı “Acemi Anneler Stüdyo” her Cumartesi saat 11:30’da canlı yayınla izleyici ile buluşuyor.

Aile, evlilik, çocuk yetiştirme, hamilelik ve yaşama dair ne varsa birçok konu Şahla Orujova’nın sunumu ve uzman konuklarıyla masaya yatırılacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu