Acemi Anneler 58. Bölüm TRT1 Canlı

Acemi Anneler 57. Bölüm Özeti

Orhan ve Sevda’nın boşanacaklarını düşünen Aleyna durumu Ezgi’ye anlatır. İkilinin konuşmasını Emre ve Berre duyar.

Sevda içinde bulundukları zor durumdan kurtulmak için çalışmaya karar verir. Sevda’nın çalışmasına razı olmayan Orhan kendine hiç istemediği bir ek iş bulur. Tijen ve Sultan ise site yönteciliği için tatlı bir rekabete girerler.

Cenk, Jasmin’in bütün işleri Hayat’a yıktığını anlamış, Jasmin’den hesap sorar. Jasmin iyi bir gelin olduğunu herkese kanıtlamak için yeni bir yol dener. Bu yolun ucu yine Hayat’a çıkacaktır.

Melahat ise Jasmin’e ait görüntüleri ele geçirmeye bir adım daha yaklaşmıştır ve onun foyasını ortaya çıkarmaya kararlıdır.

TRT1 gündüz kuşağının yeni sesi “Acemi Anneler” 19 Ekim Pazartesi saat 15.45’de ilk bölümü ile ekranlara merhaba diyor.


Dört yakın arkadaşın annelik serüvenlerini ekranlara taşıyacak olan Acemi Anneler, ilk bölümüyle sürprizli ve duygusal bir başlangıç yapacak. Acemi Anneler’in ilk bölümünde neler olacak:

Başarılı bir iş kadını olan Nil, çalıştığı şirketin finans müdürü adayıdır. Rakibi Seda ise bu mevkisini Nil’e kaptırmamak için türlü oyunlar oynamaktadır. Nil, şirketteki önemli bir toplantıya yetişmeye çalışırken kaza yapar. Nil’in kardeşten öte arkadaşları Sevda, Ceren ve Beyza onun yardımına koşarlar. Bu sırada Nil’e hastanede hiç beklemediği bir haber gelir… Bu haber onun ve bebek sahibi olmaya çalışan arkadaşları Beyza ile Ceren’in hayatlarını derinden etkileyecektir. Diğer yandan üç çocuk annesi Sevda’nın büyük kızı Ezgi, ailesinden büyük bir sır saklamaktadır. Bu sır acemi annelerin hayatlarına bomba gibi düşecek bir duygu fırtınasına neden olacaktır.


Acemi Anneler’in oyuncu kadrosunda; Merve Üçer, Begüm T. Turay, Melis Yıldıran, Yağmur Öztürk, Berk Bakioğlu, Cantuğ Tural, Tolga Akman, Önder Atakanlı, Cansın Yılmaz, Ege Semih Eken, İpek Çeken, Zeynep A.Metin, Nermin Uğur, Murat Volkan Benli, Deniz G.Koçman, Başak Vural, Tüğçe Özbey, Tamer Aykut, Aslı Bayyiğit, Rümeysa Ay, Ayça Dokumacı, Doğukan Demirci, Bade Çalışkan bulunuyor.


Ekranların yeni sesi “Acemi Anneler” geniş ailelerin sıcak hikayelerini, derin dostlukların omuz omuza maceralarını özleyenler için 19 Ekim’de ilk bölümüyle TRT 1’de

Acemi Anneler 58. Bölüm TRT1 Canlı izlemek için tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu