Acemi Anneler 124. Bölüm Full İzle

Acemi Anneler 124. Bölüm Full İzle”Sosyal hizmetlerden gelecekler bugün.”Acemi Anneler​ hafta içi her gün 16.00’da TRT1​’de!

Kızı Ecrin’i geri almak isteyen Aysun, Beyza’nın geçmişte psikolojik tedavi gördüğünü öğrenir.

Acemi Anneler 124. Bölüm TRT 1 CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Acemi Anneler 124. Bölüm Özeti: Beyza, sosyal hizmetler görevlisinin gelişine hazırlanırken Aysun, yeni planını devreye sokmak için Beyza’ya yardım etme bahanesiyle eve girmeyi başarır. Aysun oynadığı oyunla Ecrin’i geri almayı hedeflerken Beyzalar’da Rıza ve Melahat çatışması patlak verir. Hayat ise Cenk’i kendinden uzak tutmak için ona bir mektup yazmaya karar verir.

Fakat mektup hiç beklenmedik birinin eline geçecektir. Kainat cephesinde de işler iyice karışmaya başlar. Nil ve Orhan Kainat’ı korumanın yollarını ararlarken Kainat çıkıp şirkete gelir. Şirkette olanlardan habersiz olan Ömer ise Tijen yüzünden rahatsızlanmıştır. Onu iyileştirmeye çabalayan Tijen’in Ömer’i kazanma girişimi, yaptığı bir dikkatsizlik yüzünden hüsranla sonuçlanmak üzeredir.

Kazadan sonra Beyza’nın kaygılarının arttığını da duyan Aysun kurduğu oyunlarla Beyza’yı moral olarak yıkmayı hedeflerken bir yandan da Beyza’nın güvenini kazanmanın yollarını yaratır.

Jasmin, Hayat’la yüzleşmesinin ardından butikten çıkarken kendini arabanın önüne atar. Böylece Hayat’ın kendini suçlu hissetmesini sağlayan Jasmin, ondan ayrılmaya kararlı olan Cenk’e karşı yeni bir koz elde etmiş olur.

Geleneksel ve yöresel yollardan Ömer’in kalbini fethetmeyi planlayan Tijen, Sultan’ı da yanına alarak evin yardımcısı Nedret dönene kadar, onun yerine çalışmaya kalkar.

Acemi Anneler 124. Bölüm TRT 1 CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Acemi Anneler Stüdyo – Kardeşler arası kıskançlık

Hafta içi her gün ilgiyle izlenen “Acemi Anneler” dizisinde yaşanan olayların ve konuların ele alınacağı “Acemi Anneler Stüdyo” her Cumartesi saat 11:40’ta canlı yayınla izleyici ile buluşuyor.

Aile, evlilik, çocuk yetiştirme, hamilelik ve yaşama dair ne varsa birçok konu Şahla Orujova’nın sunumu ve uzman konuklarıyla masaya yatırılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu