8 hafta şeker tüketmezsek ne olur?

8 hafta şeker tüketmezsek ne olur? | Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler

Sağlık, spor, diyet ve beslenmeye dair en doğru bilgileri öğreneceğiniz Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler hafta içi her gün 10.00’da Show TV’de!

Yaşadığımız bu zorlu pandemi sürecinde Dr. Ender Saraç, sağlığınız hakkında en doğru bilgileri, en yeni gelişmeleri Show TV ekranlarında sizlere anlatacak.

Bedensel, zihinsel ve ruhsal olarak yaşadığınız her türlü rahatsızlığı, alanında uzman meslektaşları ve konukları ile masaya yatıracak.


Lezzetten ödün vermeden sağlıklı beslenmenin sihirli formülleri de bu programda olacak!

Uyku apnesi kalp krizine sebep oluyor! | Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 88. Bölümünde; Doç. Dr. Nejat Altıntaş uyku apnesinin ne olduğu ve neden oluştuğunu anlattı. Belirtilerden de bahseden Altınbaş, Dr. Ender Saraç ile horloma örnekleriyle gösterdi.

Balon yöntemi ile uyku apnesi nasıl anlaşılır? | Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 88. Bölümünde; Uyku apnesinin belirtilerini anlatan Doç. Dr. Nejat Altıntaş daha sonra canlı yayında balonla uyku apnesini nasıl anlayabileceğimizi gösterdi. Altıntaş balon testinden sonra kas geliştirici yöntemler de gösterdi.

Koronavirüsten iyileşmeyi hızlandıran 4 madde!

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 88. Bölümünde; Doç. Dr. Nejat Altıntaş koron koronavirüs olanların ya da geçirmişlerin iyileşmesini hızlandıracak 4 maddelik bir çalışmayı canlı yayında anlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu