8-14 Şubat KOÇ BOĞA İKİZLER YENGEÇ Burçları Haftalık Burç Yorumları

8-14 Şubat KOÇ-BOĞA-İKİZLER-YENGEÇ Burçları Haftalık Burç Yorumları | Astroloji Gurusu

KOVA’DA NADİR GEZEGEN TOPLAŞMASI
Astroloji Televizyonu

Amerikalı kâhin Jeanne Dixon 5 Şubat 1962 tarihinde Orta Doğu’da bir yerde daha sonra dünya çapında bir öğretmen olacak, ama insanları Hristiyanlıktan uzaklaştıracak bir çocuğun doğduğunu haber verdi. Bu çocuk anti-Christ olacaktı. Daha sonraki yorumcular bu tarihin Kova Çağı’nın başlangıcına işaret ettiği şeklinde yorumladılar, anti-christ’i Dünya Öğretmeni haline dönüştürdüler.

Dolayısıyla bu Kova Çağı başlangıcı gibi görüldü. Astrolojik haritasında Ay – Güneş ve beş gezegen Kova burcundadır. O gün Kova burcunda bir güneş tutulması meydana gelmiştir ve Güney Ay Düğümü tarafında tam tutulmadır. Pek çok astroloğa göre, bu Kova Çağı başlangıcından ziyade tarihte bir dönüm noktası olarak görülebilir. Bu tutulmanın büyük bir felakete işaret ettiğini düşünen Hindistan’da astrologlar panik yaratmıştı. Fakat bir şey olmadı. Bunun yerine büyük dünyevi dönüşümler oldu.

Toplumsal ve kolektif alanda önemli değişimlere işaret eden günlerden geçiyoruz. Uyanış getiren enerjiler insanlar üzerinde tetikleyici etkiler yaratıyor. Ocak ayından bu yana gelen enerjiler içinde bulunduğumuz Şubat ayı ve önümüzdeki dönemde ne gibi olaylara yol açabilecek?
Kişisel olarak bizi neler bekliyor olabilir? Sağlık konusunda hassas bölgelerimiz neler? Nelere dikkat etmeliyiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu