One Direction’un Doğum Günü

One Direction’un Doğum Günü

Bugün 23 Temmuz ve ünlü İngiliz müzik grubu One Direction’un 10. Doğum günü. Dünya çapında çok ses getiren müzik grubunun bugün 10. Kuruluş yıldönümü. 2010 yılı 23 Temmuz günü kurulan ünlü müzik grubu nasıl kuruldu?

One Direction dört üyeden oluşan Britanyalı müzik grubu. Üyeleri; Louis Tomlinson, Harry Styles, Liam Payne ve Niall Horan'dır. İngiltere'de yayınlanan yarışma programı olan The X Factor'ün yedinci sezonunu üçüncülükle bitirmişlerdir. Daha sonra grup Syco Music'le anlaşarak ilk kayıtlarını yapmışlardır.
 
One Direction'ın ilk teklisi "What Makes You Beautiful", 11 Eylül 2011 tarihinde yayınlanmıştır ve İngiltere müzik listelerinde birinci sıraya yükselmiştir. İkinci teklileri "Gotta Be You" 13 Kasım 2011'de yayınlamış ve ardından Up All Night adlı albümleri 18 Kasım'da piyasaya sürülmüştür. Take Me Home adlı albümleri Kasım 2012'de piyasaya sürülmüştür. Ve Take Me Home Tour adı altında Birleşik Krallık, Avrupa, Amerika ve Avustralyayı kaplayan turlarını yapmışlardır. Grup Midnight Memories albümünü Kasım 2013'te çıkarmıştır. Four ise bir sene sonra piyasaya sürülmüştür. Zayn Malik, 2015 yılında gruptan ayrılmıştır. Grubun beşinci albümü Made In The A.M' dir.

Önceki Haber

6 Bin 800 Yılda Bir Görülen Kuyruklu Yıldız Görüntülendi

Sonraki Haber

MIUI 12 Güncellemesini Alan Xiaomi Ve Redmi Modelleri Belli Oldu

BENZER HABERLER