Saadet Gençliği'nden Özgür Kudüs Kampanyası

Saadet Gençliği'nden Özgür Kudüs Kampanyası

Saadet Partisi Gençlik Kolları sosyal medya üzerinden İsrail işgali altında bulunan Kudüs için #FreeQuds tagı ile kampanya başlattı.

Saadet Partisi Gençlik Kolları Ramazan Ayı'nın son Cuma gününde İsrail işgali altında bulunan Kudüs ve Mescid-i Aksa için kampanya başlattı. Sosyal medyadan çağrı yapan birçok kişi Kudüs'un özgür olmasını istedi.
 
 
Konuyla ilgili sosyal medya hesabından çağrı yapan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu İnanıyorum ki; zulme karşı direniş ve izzet kazanacak!
 
#FreeQuds dedi. 
 
Temel Karamollaoğlu mesajında Müslümanların ilk kıblesi ne yazık ki bugün; İsrail işgali altında mahzun ve mağdurdur. 
Öncelikle herkes bilsin ki Kudüs bir İslam şehridir ve öyle kalmaya devam edecektir. Kudüs, İslam Dünyası’nın onur ve namusudur. Dedikten sonra Bugün İsrail'in acımasız saldırılarına karşı muazzam bir Kudüs direnişi sergileyen Filistinli kardeşlerimizi ve Kudüs davasına gönül veren herkesi tebrik ediyorum. Diyerek Kudüs sevdalılarını tebrik etti.
 
 
Saadet Partisi Gençlik Kolları Başkanı ve Konya Milletvekili Abdülkadir Karaduman da Müslümanları zulme alıştırmak ve işgalci israilin varlığını kabul ettirmek için yapılan ince dokunuşlardan, yürütülen diplomasiden haberdarız.  
Fakat bilinmelidir ki; zulme asla alışmayacağız!
 
Kahrolsun İsrail, yaşasın özgür ve bağımsız Filistin.
 
#FreeQuds

Önceki Haber

Düzce'de Yaylalara Kar Yağdı

Sonraki Haber

Bahçeli'den Camiden Müzik Yayını Açıklaması

BENZER HABERLER

Gezdirdiği köpek kendisine saldırdı